10/27 12:00 |
29 |
[264] Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν v Νίνα Στογιάνοβιτσ
[253] |
6-2,7-5
|
10/26 10:30 |
28 |
[485] Λίνα Τζιορτσέσκα v Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν
[264] |
7-5,6-7,3-6
|
10/26 09:00 |
28 |
[253] Νίνα Στογιάνοβιτσ v Έλενα Γκαμπριέλα Ρούσε
[237] |
6-3,6-3
|
10/25 11:20 |
27 |
[237] Έλενα Γκαμπριέλα Ρούσε v Κάγκλα Μπουγιουκακτσάι
[251] |
6-4,6-2
|
10/25 10:40 |
27 |
[485] Λίνα Τζιορτσέσκα v Daria Kruzhkova
[495] |
6-3,6-2
|
10/25 09:00 |
27 |
Νίνα Στογιάνοβιτσ v Polina Monova
|
6-1,3-6,6-3
|
10/25 09:00 |
27 |
[451] Ana Vrljic v Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν
[264] |
3-6,2-6
|
10/24 12:45 |
26 |
[180] Μπασάκ Εραϊντίν v Ana Vrljic
[451] |
Retired
|
10/24 10:15 |
26 |
[251] Κάγκλα Μπουγιουκακτσάι v Λιουντμίλα Σαμσόνοβα
[179] |
3-6,7-5,6-3
|
10/24 09:50 |
26 |
[253] Νίνα Στογιάνοβιτσ v Ιπέκ Όζ
[440] |
6-2,6-1
|
10/24 09:05 |
26 |
Λίνα Τζιορτσέσκα v Ιλέι Γιόρουκ
|
7-6,5-7,7-5
|
10/24 08:40 |
26 |
[354] Μπερφού Σενγκίζ v Daria Kruzhkova
[495] |
4-6,2-6
|
10/24 07:00 |
26 |
Polina Monova v Ζακλίν Αντίνα Κριστιάν
|
6-4,5-7,6-4
|
10/24 07:00 |
26 |
Έλενα Γκαμπριέλα Ρούσε v Κριστίνα Φεράντο
|
6-2,3-6,6-2
|
10/24 07:00 |
26 |
[264] Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν v Ρεμπέκα Σράμκοβα
[227] |
6-2,6-4
|
10/23 11:55 |
25 |
[251] Κάγκλα Μπουγιουκακτσάι v Ιπέκ Σοϊλού
[365] |
6-1,6-4
|
10/23 10:50 |
25 |
[495] Daria Kruzhkova v Πέμρα Όζγκεν
[235] |
7-6,7-5
|
10/23 10:30 |
25 |
Βαλέρια Γιουτσένκο v Μπερφού Σενγκίζ
|
Retired
|
10/23 10:00 |
25 |
[464] Οάνα Τζεορτζέτα Σιμιόν v Λιουντμίλα Σαμσόνοβα
[179] |
0-6,4-6
|
10/23 09:20 |
25 |
Τζούλια Σταμάτοβα v Ana Vrljic
|
2-6,1-6
|
10/23 09:10 |
25 |
[436] Άιλα Ακσού v Ρεμπέκα Σράμκοβα
[227] |
1-6,2-6
|
10/23 08:15 |
25 |
[180] Μπασάκ Εραϊντίν v Γιούλια Χάτουκα
[364] |
6-1,6-2
|
10/23 07:00 |
25 |
Olga Ianchuk v Ιπέκ Όζ
|
7-5,3-6,1-6
|
10/23 07:00 |
25 |
Νίνα Στογιάνοβιτσ v Άννα Κουμπάρεβα
|
6-1,6-2
|
10/23 07:00 |
25 |
Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν v Μίνα Χόντζικ
|
6-2,3-6,6-1
|
10/22 09:20 |
25 |
Ιρίνα Κρομάτσεβα v Λίνα Τζιορτσέσκα
|
3-6,4-6
|
10/22 08:40 |
25 |
[257] Ζακλίν Αντίνα Κριστιάν v Τερέζα Μρντέζα
[197] |
4-6,6-3,6-3
|
10/22 08:20 |
25 |
Κριστίνα Φεράντο v Ksenia Palkina
|
7-5,6-3
|
10/22 07:00 |
25 |
[224] Αντρέα Αμαλία Ρόσκα v Έλενα Γκαμπριέλα Ρούσε
[237] |
0-6,3-6
|
10/22 07:00 |
25 |
Polina Monova v Karin Kennel
|
6-3,6-3
|