Goals for 11 6 5
Goals against 14 2 12
Clean sheets 3 2 1
Failed to score 2 1 1

Η Εθνική Βερμούδων είναι η εθνική ομάδα ποδοσφαίρου των Βερμούδων. Ελέγχεται από την Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Βερμούδων. Είναι μέλος στην Ποδοσφαιρική Συνομοσπονδία Βόρειας, Κεντρικής Αμερικής και Καραϊβικής. Έδρα της ομάδας είναι το Bermuda National Stadium. Το 1967 ήταν φιναλίστ στη διοργάνωση των Παναμερικανικών Αγώνων, όπου έχασε στο τελικό από την Εθνική Μεξικού.

Η Bermuda national football team εκπροσωπεί τις Βερμούδες διεθνώς στο ποδόσφαιρο ανδρών και ελέγχεται από την Bermuda Football Association, το διοικητικό όργανο του ποδοσφαίρου στις Βερμούδες. Η ομάδα δεν έχει προκριθεί ποτέ στο Παγκόσμιο Κύπελλο της FIFA, αλλά έχει προκριθεί τρεις φορές στο CONCACAF Gold Cup, το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Βόρειας Αμερικής, της Κεντρικής Αμερικής και της Καραϊβικής. Το καλύτερο αποτέλεσμα της ομάδας στο Gold Cup ήταν η συμμετοχή στην προημιτελική φάση του τουρνουά του 2019. Η Bermuda είναι επί του παρόντος στην 166η θέση στην Παγκόσμια Κατάταξη της FIFA.