05/16 13:30 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
2-3
|
04/30 07:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
L |
0-3
|
04/29 13:30 |
- |
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
3-0
|
04/27 11:30 |
- |
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
3-1
|
04/26 13:30 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Sbornaya RB Minsk Youth Women
|
W |
3-2
|
04/25 15:30 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
3-0
|
04/14 10:00 |
- |
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
3-0
|
04/13 14:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
|
L |
1-3
|
04/12 11:30 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Λενινγκράντκα Νεάνιδες
|
L |
2-3
|
04/11 14:00 |
- |
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
3-0
|
03/05 10:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Λίπετσκ 2 Νεάνιδες
|
W |
3-0
|
03/04 15:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
03/03 11:00 |
- |
Λίπετσκ 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
03/02 11:00 |
- |
Τουλίτσα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
1-3
|
02/03 15:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Sbornaya RB Minsk Youth Women
|
W |
3-0
|
02/02 15:00 |
- |
Σπάρτα 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
02/01 15:00 |
- |
Sbornaya RB Minsk Youth Women
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
01/13 10:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Γενισέι Κρασνογιάρσκ Νεάνιδες
|
W |
3-1
|
01/12 10:00 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
3-2
|
12/16 08:00 |
- |
Proton Youth Women
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
12/15 13:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
0-3
|
12/14 13:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Proton Youth Women
|
W |
3-1
|
12/13 13:00 |
- |
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
11/20 12:00 |
- |
Τιουμέν 2 Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
11/01 09:30 |
- |
Δυναμό Μόσχας Νεανίδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
10/31 13:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ζαρέχιε Οντίντσοβο Νεάνιδες
|
L |
2-3
|
10/30 09:30 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Δυναμό Μόσχας Νεανίδες
|
W |
3-1
|
10/29 12:00 |
- |
Ζαρέχιε Οντίντσοβο Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
L |
3-2
|
03/06 10:00 |
- |
Μιντσάνκα Νεάνιδες
v
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
|
W |
0-3
|
03/05 15:00 |
- |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες
v
Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
L |
1-3
|