01/20 18:00 |
- |
Αλγκάρ Σουμενόρ Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-1
|
03/20 17:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
CVB Μπάρτσα Γυναίκες
|
L |
1-3
|
03/07 15:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Βαλ ντ'Εμπρόν Γυναίκες
|
W |
3-1
|
02/27 16:30 |
- |
Θιουτάτ Θίδε Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
W |
0-3
|
02/21 11:45 |
- |
CV Εσπλούγκες Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
26-24
|
02/14 15:00 |
- |
CV CCO 7 Πάλμας Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-2
|
02/06 16:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Premia de Dalt Women
|
W |
3-1
|
01/23 16:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Βόλευ Γκράου Καστέλλο Γυναίκες
|
L |
0-3
|
12/19 16:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Θιουτάτ Θίδε Γυναίκες
|
L |
2-3
|
12/13 15:00 |
- |
CVB Μπάρτσα Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-0
|
11/28 17:15 |
- |
Βαλ ντ'Εμπρόν Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
W |
2-3
|
11/14 16:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
CV Εσπλούγκες Γυναίκες
|
L |
1-3
|
11/07 17:00 |
- |
Premia de Dalt Women
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-0
|
11/01 11:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
CV CCO 7 Πάλμας Γυναίκες
|
W |
3-0
|
10/24 15:00 |
- |
Βόλευ Γκράου Καστέλλο Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-0
|
10/18 10:06 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Χάιντελμπεργκ Γυναίκες
|
L |
2-3
|
03/07 17:00 |
- |
Κουέστα Πιέντρα Σάντα Κρουζ Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-0
|
02/29 16:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Μερένα VC Γυναίκες
|
W |
3-2
|
02/22 18:30 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
ESD Γκρανάδας ντε Έλτσε Γυναίκες
|
L |
1-3
|
02/08 15:00 |
- |
Θιουτάτ Θίδε Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-0
|
02/01 18:30 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Βαλ ντ'Εμπρόν Γυναίκες
|
L |
1-3
|
01/26 11:00 |
- |
CV Εσπλούγκες Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
W |
2-3
|
01/18 18:30 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Ουνιβερσιτάτ Ντ' Αλακάντ Γυναίκες
|
W |
3-1
|
12/21 16:00 |
- |
Βόλευ Γκράου Καστέλλο Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
W |
2-3
|
12/14 18:00 |
- |
Αγκέρε Θιουδάδ ντε λα Λαγκούνα Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
W |
2-3
|
12/07 16:00 |
- |
CAEP Soria Women
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-0
|
11/30 17:15 |
- |
Xativa Voleibol Women
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
W |
0-3
|
11/23 16:00 |
- |
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
v
Κουέστα Πιέντρα Σάντα Κρουζ Γυναίκες
|
L |
0-3
|
11/16 19:00 |
- |
Μερένα VC Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
L |
3-0
|
11/09 18:00 |
- |
ESD Γκρανάδας ντε Έλτσε Γυναίκες
v
UBE Λ' Ίλλα Γκράου Γυναίκες
|
W |
0-3
|